V úterý 1.5. se kluci Viktorie U13 zúčastnili turnaje Adave Cup 2012 v Neratovicích. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev, mužstva byla rozdělena do 4 skupin po 4, hrálo se na dvou hřištích,TJ Neratovice a Sokol Byškovice. Kluci byli nalosovaní do skupiny D, kde postupovali ze druhého místa podle skore a kriterií turnaje, stěhovali jsme se do Neratovic, kluci hráli ve skupině E, kde oplatili Příbrami prohru z neděle, porazili je a skupinu vyhráli, bojovali o postup do finále,bohužel prohráli a zůstal boj o třetí a čtvrté místo a kluci dohráli čtvrtí. Z Neratovic si přivezli poháry dva, nejen za 4 místo ale i ocenění za nejsympatičtější mužstvo turnaje.

Sestava: Zach, Vavrik - Petr, Řezáč, Kocourek, Svoboda D, Svoboda,V,Vais, Mašek, Buranský, Špicl, Čihák, Skopový R, Skopový M, Kouřil, Graicar.

Skupina D: Viktoria Plzeň - FK Motorlet 1:3 Řezáč - Viktoria Plzeň - FK Náchod II 3:1 Kocourek,Řezáč,Kouřil - Viktoria Plzeň - FK M.Boleslav 2:4 Vais,Kocourek

Semifinále skupina E: Viktoria Plzeň - Dukla Praha 2:2 Kocourek,Vais - Viktoria Plzeň - Neratovice I 2:1 Kocourek,Řezáč, Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 1:0 Svoboda D,

O postup do finále: Viktoria Plzeň - Ml.Boleslav 0:1 o 3 a 4 místo: Viktoria Plzeň - Sparta Brno 0:1

Konečné pořadí 1-8.místo: 1.FK Neratovice I, 2. FK Mladá Boleslav, 3. Sparta Brno, 4. Viktoria Plzeň, 5. FK Frýdek Místek I, 6. 1.FK Příbram, 7.Dukla Praha, 8. Siad Most

SKUPINA A

FK NERATOVICE

FC SPARTA BRNO

SK BENEŠOV

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

Skóre

Body

Pořadí

FK NERATOVICE I

 

1:1

1:1

3:0

5:2

5

 

1.

FC SPARTA BRNO

1:1

 

0:1

1:0

2:2

4

 

2.

SK BENEŠOV

1:1

1:0

 

0:3

2:4

4

 

3.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

0:3

0:1

3:0

 

3:4

3

 

4.

 

 

 

 

SKUPINA B

FK FRÝDEK- MÍSTEK I

FK DUKLA PRAHA

FK NÁCHOD I

FC PÍSEK

Skóre

Body

Pořadí

FK FRÝDEK- MÍSTEK I

 

1:2

3:1

4:0

8:2

6

 

2.

FK DUKLA PRAHA

2:1

 

3:0

1:0

6:1

9

 

1.

FK NÁCHOD I

1:3

0:3

 

3:2

4:8

3

 

3.

FC PÍSEK

0:4

0:1

2:3

 

2:8

0

 

4.

 

 

 

SKUPINA C

 FK NERATOVICE

1.FK PŘÍBRAM

FK BANÍK MOST

FK FRÝDEK- MÍSTEK II

Skóre

Body

Pořadí

FK NERATOVICE II

 

1:2

0:1

1:1

2:4

1

 

3.

1.FK PŘÍBRAM

2:1

 

0:2

2:0

4:3

6

 

2.

FK BANÍK MOST

1:0

2:0

 

2:1

5:1

9

 

1.

FK FRÝDEK- MÍSTEK II

1:1

0:2

1:2

 

2:5

1

 

4.

 

 

 

 

SKUPINA D

FK MLADÁ BOLESLAV

FC VIKTORIA PLZEŇ

FK MOTORLET PRAHA

FK NÁCHOD II

Skóre

Body

Pořadí

FK MLADÁ BOLESLAV

 

4:2

2:0

5:0

11:2

9

 

1.

FC VIKTORIA PLZEŇ

2:4

 

1:3

3:1

6:8

3

 

2.

FK MOTORLET PRAHA

0:2

3:1

 

0:2

3:5

3

 

3.

FK NÁCHOD II

0:5

1:3

2:0

 

3:8

3

 

4.

 

 

 

SKUPINA E (1.-8.)

FK NERATOVICE I

1.FK PŘÍBRAM

FK DUKLA PRAHA

FC VIKTORIA PLZEŇ

Skóre

Body

Pořadí

FK NERATOVICE I

 

1:1

4:0

0:2

5:3

4

 

2.

1.FK PŘÍBRAM

1:1

 

1:2

0:1

2:4

1

 

4.

FK DUKLA PRAHA

0:4

2:1

 

2:2

4:7

4

 

3.

FC VIKTORIA PLZEŇ

2:0

1:0

2:2

 

5:2

7

 

1.

 

 

 

 

SKUPINA F (1.-8.)

FK BANÍK MOST

FC SPARTA BRNO

FK MLADÁ BOLESLAV

FK FRÝDEK- MÍSTEK II

Skóre

Body

Pořadí

FK BANÍK MOST

 

0:2

0:1

2:1

2:4

3

 

3.

FC SPARTA BRNO

2:0

 

0:0

0:0

2:0

5

 

1.

FK MLADÁ BOLESLAV

1:0

0:0

 

2:2

3:2

5

 

2.

FK FRÝDEK- MÍSTEK II

1:2

0:0

2:2

 

3:4

2

 

4.

 

 

 

SKUPINA G (9.-16.)

SK BENEŠOV

FK FRÝDEK-MÍSTEK II

FK NÁCHOD I

FK NÁCHOD II

Skóre

Body

Pořadí

SK BENEŠOV

 

1:3

0:1

1:1

2:5

1

 

4.

FK FRÝDEK-MÍSTEK II

3:1

 

5:0

1:2

9:3

6

 

2.

FK NÁCHOD I

1:0

0:5

 

0:1

1:6

3

 

3.

FK NÁCHOD II

1:1

2:1

1:0

 

4:2

7

 

1.

 

 

 

 

SKUPINA H (9.-16.)

FK NERATOVICE II

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FC PÍSEK

FK MOTORLET PRAHA

Skóre

Body

Pořadí

FK NERATOVICE II

 

2:1

0:3

1:6

3:10

3

 

3.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1:2

 

1:4

0:1

2:7

0

 

4.

FC PÍSEK

3:0

4:1

 

2:1

9:2

9

 

1.

FK MOTORLET PRAHA

6:1

1:0

1:2

 

8:3

6

 

2.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE

 

utkání

čas

skupina

hřiště

soupeři

výsledek

 

9:00

 

 

 Zahájení turnaje

 

1.

9:00

A

NERA 1

FK Neratovice I – SK Benešov

1:1

2.

9:00

A

NERA 2

FC Sparta Brno – FK Viktoria Žižkov

1:0

3.

9:00

C

BYŠKO 1

1.FK Příbram – FK Frýdek-Místek II

2:0

4.

9:00

C

BYŠKO 2

FK Baník Most – FK Neratovice II

1:0

5.

9:25

B

NERA 1

FK Frýdek-Místek I – FC Písek

4:0

6.

9:25

B

NERA 2

FK Dukla Praha – FK Náchod I

3:0

7.

9:25

D

BYŠKO 1

FK Mladá Boleslav – FK Náchod II

5:0

8.

9:25

D

BYŠKO 2

FK Motorlet Praha – FC Viktoria Plzeň

3:1

9.

9:50

A

NERA 1

FK Neratovice I – FK Viktoria Žižkov

3:0

10.

9:50

A

NERA 2

FC Sparta Brno – SK Benešov

0:1

11.

9:50

C

BYŠKO 1

1.FK Příbram – FK Neratovice II

2:1

12.

9:50

C

BYŠKO 2

FK Frýdek-Místek – FK Baník Most

1:2

13.

10:15

B

NERA 1

FK Frýdek-Místek I – FK Náchod I

3:1

14.

10:15

B

NERA 2

FK Dukla Praha – FC Písek

1:0

15.

10:15

D

BYŠKO 1

FK Mladá Boleslav – FK Motorlet Praha

2:0

16.

10:15

D

BYŠKO 2

FK Náchod II – FC Viktoria Plzeň

1:3

17.

10:40

A

NERA 1

FK Neratovice I – FC Sparta Brno

1:1

18.

10:40

A

NERA 2

FK Viktoria Žižkov – SK Benešov

3:0

19.

10:40

C

BYŠKO 1

1.FK Příbram – FK Baník Most

0:2

20.

10:40

C

BYŠKO 2

FK Neratovice II – FK Frýdek-Místek II

1:1

21.

11:05

B

NERA 1

FK Frýdek-Místek – FK Dukla Praha

1:2

22.

11:05

B

NERA 2

FK Náchod I – FC Písek

3:2

23.

11:05

D

BYŠKO 1

FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň

4:2

24.

11:05

D

BYŠKO 2

FK Motorlet Praha – FK Náchod II

0:2

 

 

 

 

TECHNICKÁ PŘESTÁVKA

 

25.

12:30

E

NERA 1

Neratovice I – 1.FK Příbram

1:1

26.

12:30

E

NERA 2

FK Dukla Praha – FC Viktoria Plzeň

2:2

27.

12:30

F

BYŠKO 1

SK Benešov – FK Frýdek-Místek II

1:3

28.

12:30

F

BYŠKO 2

FK Náchod I – FK Náchod II

0:1

29.

12:55

G

NERA 1

FK Baník Most – FC Sparta Brno

0:2

30.

12:55

G

NERA 2

FK Mladá Boleslav – FK Frýdek-Místek I

2:2

31.

12:55

H

BYŠKO 1

FK Neratovice II – FK Viktoria Žižkov

2:1

32.

12:55

H

BYŠKO 2

Motorlet Praha – FC Písek

1:2

33.

13:20

E

NERA 1

FK Neratovice I – FC Viktoria Plzeň

0:2

34.

13:20

E

NERA 2

FK Dukla Praha – 1.FK Příbram

2:1

35.

13:20

F

BYŠKO 1

SK Benešov – FK Náchod II

1:1

36.

13:20

F

BYŠKO 2

FK Náchod I – FK Frýdek-Místek II

0:5

37.

13:45

G

NERA 1

FK Baník Most – FK Frýdek-Místek I

2:1

38.

13:45

G

NERA 2

FK Mladá Boleslav – FC Sparta Brno

0:0

39.

13:45

H

BYŠKO 1

FK Neratovice II – FC Písek

0:3

40.

13:45

H

BYŠKO 2

Motorlet Praha – FK Viktoria Žižkov

1:0

41.

14:10

E

NERA 1

FK Neratovice I – FK Dukla Praha

4:0

42.

14:10

E

NERA 2

1.FK Příbram – FC Viktoria Plzeň

0:1

43.

14:10

F

BYŠKO 1

SK Benešov – FK Náchod I

0:1

44.

14:10

F

BYŠKO 2

FK Frýdek-Místek II – FK Náchod II

1:2

45.

14:35

G

NERA 1

FK Baník Most – FK Mladá Boleslav

0:1

46.

14:35

G

NERA 2

FC Sparta Brno – FK Frýdek-Místek I

0:0

47.

14:35

H

BYŠKO 1

FK Neratovice II – Motorlet Praha

1:6

48.

14:35

H

BYŠKO 2

FK Viktoria Žižkov – FC Písek

1:4

 

 

 

 

TECHNICKÁ PŘESTÁVKA

 

49.

15:00

O 15.

BYŠKO 1

SK Benešov – FK Viktoria Žižkov

3:0

50.

15:00

O 13.

BYŠKO 2

FK Neratovice II – FK Náchod I

1:3

51.

15:00

5.-8.

NERA 1

FK Dukla Praha – FK Frýdek-Místek

2:3

52.

15:00

5.-8.

NERA 2

FK Baník Most – 1.FK Příbram

0:4

53.

15:25

O 11.

BYŠKO 1

Motorlet Praha – FK Frýdek-Místek II

2:3

54.

15:25

O 9.

BYŠKO 2

FC Písek – FK Náchod I

1:0

55.

15:25

1.-4.

NERA 1

FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav

0:1

56.

15:25

1.-4.

NERA 2

FC Sparta Brno – FK Neratovice I

0:1

61.

16:00

O 9.

NERA 1

FK Dukla Praha – FK Baník Most

4:0

62.

16:00

O 7.

NERA 2

FK Frýdek-Místek I – 1.FK Příbram

2:0

63.

16:30

O 3.

NERA 2

FC Viktoria Plzeň – FC Sparta Brno

0:1

64.

16:30

FINÁLE

NERA 1

FK Neratovice I – FK Mladá Boleslav

1:0

 

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE

1.

FK NERATOVICE I

8   4 3 1   12:5   15

2.

FK MLADÁ BOLESLAV

8   5 2 1   15:5   17

3.

FC SPARTA BRNO

8   3 3 2   5:3     12

4.

FC VIKTORIA PLZEŇ

8   3 1 4   11:12  10

5.

FK FRÝDEK-MÍSTEK I

8   4 2 2   16:8   14

6.

1.FK PŘÍBRAM

8   3 1 4   10:9   10

7.

FK DUKLA PRAHA

8   5 1 2   16:11  16

8.

FK BANÍK MOST

8   4 0 4   7:14    12

9.

FC PÍSEK

7   4 0 3   11:10   12

10.

FK NÁCHOD II

7   3 1 3   7:11    10

11.

FK FRÝDEK-MÍSTEK II

7   3 1 3   14:10  10

12.

FK MOTORLET PRAHA

7   3 0 4   11:8    9

13.

FK NÁCHOD I

7   3 0 4   7:15    9

14.

FK NERATOVICE II

7   1 1 5   6:17    4

15.

SK BENEŠOV

7   2 2 3   7:9      8

16.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

7   1 0 6   5:14    3